Harf Dağıtım

Üzerinde büyük tartışmaların koptuğu rekorlar ve oyun özetleri burada.
millhone
İletişim:

Harf Dağıtım

Mesajgönderen millhone » 19 Tem 2018, 11:44

Uzun zamandır ara ara da olsa oyundayım. Yüksek puan alan, uzun kelime kuranlara hayranlık duyuyorum. Neden derseniz oyunda sürekli bana gelen milyon tane ıııııı,lllllllll,kkkkk,şşşşşş,rrrrrrr,nnnnnn,mmmmm vb harflerle kelime kurmaya çalışıyorum. Karşı taraf bu arada şahane harflerle şahane sözcükler üretiyor :( Tek sorun masa açan değil masa ya dahil olan oyuncu olmam mı acaba? Ama biz oturmazsak masaya onlar kiminle oynayacak? Biraz daha adaletli harf dağıtımı lütfen.

Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin
İletişim:

Re: Harf Dağıtım

Mesajgönderen admin » 19 Tem 2018, 14:06

millhone yazdı:Uzun zamandır ara ara da olsa oyundayım. Yüksek puan alan, uzun kelime kuranlara hayranlık duyuyorum. Neden derseniz oyunda sürekli bana gelen milyon tane ıııııı,lllllllll,kkkkk,şşşşşş,rrrrrrr,nnnnnn,mmmmm vb harflerle kelime kurmaya çalışıyorum. Karşı taraf bu arada şahane harflerle şahane sözcükler üretiyor :( Tek sorun masa açan değil masa ya dahil olan oyuncu olmam mı acaba? Ama biz oturmazsak masaya onlar kiminle oynayacak? Biraz daha adaletli harf dağıtımı lütfen.

Merhabalar , oyun kurucusu ya da katılımcısı olmanız bir şeyi değiştirmez , çünkü harfler kişilere özel olarak verilmiyor , torbadan dağıtılıyor ve gayet adil bir yöntem. ~ Oyunus

“Sınırları Zorlayan Rekorlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir