Küfredip kaçanlara bi şey yapılmıyormu

...
friendost
İletişim:

Küfredip kaçanlara bi şey yapılmıyormu

Mesajgönderen friendost » 21 Eyl 2015, 16:39

Salihtosun rumuzlu şahıs pis küfredip oyundan kaçtı. Söyleyeyim de başka odalara gidip küfredip kaçması belki engellenir.

Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin
İletişim:

Re: Küfredip kaçanlara bi şey yapılmıyormu

Mesajgönderen admin » 22 Eyl 2015, 01:32

Her şeyden önce lütfen asil üye olunuz. Asil üye olduğunuz zaman bu çirkin dediğiniz mesajlar tüm içeriği ile elimize geçer ve hemen işlem yaparız. Neden asil üye olarak şikayet sistemi kullanmanız gerektiği hakkında genel bir özet geçiyoruz.....Oyunus ta şikayet sistemi belli bir süre her üyeye açıktı. Buradan gelen saçma sapan şikayetleri (hem içerik olarak, hem gönderim sayısı olarak) size kelimeler ile tarif etmemiz mümkün değildir. Kedi köpek kavgalarından tutun, her iki tarafın rızası ile cinsellik ten başlayıp kavga ile biten konuşmalara kadar gerekli gereksiz şikayet kullanımı almış başını götürmüştü. Bunlara bakmak, incelemek, karar vermek, kararın sonuçlarını şikayet edene ve edilene iletmek, gerekir ise şikayet edileni uzaklaştırmak, tekrar girmemesi için takibe almak çok ama gerçekten çok külfetli ve emek gerektiren bir iş. Oyunus ekibi senelerdir kısıtlı bir ekip ve bütçe ile bize göre Türkiye nin en kaliteli oyun platformunu yarattı ve belli bir noktaya getirdi. Bu noktadan sonra gerçekten belli hizmetleri vermemiz icin üyelerin desteği şart. Reklamcı arayışımız tabiiki var ancak Türkiye de reklamcılar piyasasi son derece zor bir piyasa ve kapımızda reklam vermek isteyen firmalar dizili değiller. Takdir edersinizki ayda 3 TL gibi bir rakam son derece cüzzi bir miktar. Buna dayalı olarak zaten sikayet etme hakkı dışında bir çok özelliğide sahip oluyorsunuz. Bunun ötesinde sitede asil üye olmadan yararlanmak tabiiki mümkün ve rahatsızlık duyulmamak isteniyorsa sohbet pencersinin kapalı tutulmasından, üyelerin engellemesine kadar bir çok özellik her üyeye açık. Olayin en azından bizim açımızdan özeti böyle. Teşekkürler. ~Oyunus

gunana
İletişim:

Mesajgönderen gunana » 09 Haz 2019, 23:31

merhaba
şikayet köşeniz var mı bilmiyorum ararken burayı buldum. bu nick ile annem oyun oynuyor. kadın 76 yaşında... sohbet kısmını kullanamaz keyfli vakit gecirmek iin burada. MAZLUMUGÖTÜRÜN nickli kişi gelip küfür edip gidiyor ne sebeple merak ediyorum. ŞİKAYETÇİYİM. Bu akşam dan itibaten sayfa görüntüsü alıyorum. gerekirse mahkemeye giderim.

Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin
İletişim:

Mesajgönderen admin » 12 Haz 2019, 17:42

gunana yazdı:merhaba
şikayet köşeniz var mı bilmiyorum ararken burayı buldum. bu nick ile annem oyun oynuyor. kadın 76 yaşında... sohbet kısmını kullanamaz keyfli vakit gecirmek iin burada. MAZLUMUGÖTÜRÜN nickli kişi gelip küfür edip gidiyor ne sebeple merak ediyorum. ŞİKAYETÇİYİM. Bu akşam dan itibaten sayfa görüntüsü alıyorum. gerekirse mahkemeye giderim.

Asil üye olarak şikayet sistemini kullanirsaniz , icerigi bize ulastirmis olursunuz. Ayrica oyunu sohbete kapali olarakta kurabilirsiniz. Forum sayfasinda bu sekilde gelen şikayetleri kismen degerlendiriyoruz . Söz konusu hesap kapatilmistir. Lutfen bundan sonra sikayet sistemini kullanarak bize ulasin. ~ Oyunus

“Sevdiklerimiz & Nefret ettiklerimiz” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir