@@ŞİİR MAVİDE ###

Hikaye, öykü, şiir,anı ve fotoğraflarınız...
mavininhuznu
İletişim:

@@ŞİİR MAVİDE ###

Mesajgönderen mavininhuznu » 11 Şub 2018, 08:22

Gel benimle çok çok uzaklara Hüzünlerini bir parça aşkla değiştir Gel benimle bilinmez duraklara Mevsimlerini bir dalga yaza dönüştür ..... Bırak Dudaklarından benler okunsun Bırak ellerim saçlarına dokunsun Bırak kulaklarımdan sesin uğulsun Bırak Ellerim saçlarına dokunsun Söz veriyorum herşey çok güzel olacak sadece sen ve ben..

mavininhuznu
İletişim:

Re: @@ŞİİR MAVİDE ###

Mesajgönderen mavininhuznu » 11 Şub 2018, 12:30

...........BİRTEK SENİ SEVDİM YAR...........
Sığınağımsın sen benim. Sen benimsin. Çünkü umutla beklediğimsin. Gülücüğümsün. En ufak şeydeki tebessümümsün. Sen benimsin. Çünkü söz verdiğim, söz verenimsin. Sen benimsin. Çünkü dünümdün, bugünümsün, yarınım olacaksın. Sen benimsin. Çünkü oturup allaha yalvardığımsın. Dualarımda bahsettiğim. Her yerde gururla anlattığımsın. Sen aklımdan geçen binlerce hayalin, dudaklarımdan süzülen binlerce cümlenin kahramanısın. Sen en sevdiğim şarkısın, her zaman dilimin ucundasın. Sen benimsin. Çünkü tek dilediğimsin. Umudumsun, huzurumsun, saygımsın, kendime olan güvenimsin, hayata bakış açımsın, dert ortağımsın. Sen benimsin, her şeyden önemlisi ben seninim......

mavininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen mavininhuznu » 13 Şub 2018, 05:53

Bugün seni ne kadar özlediğimi yazmalıyım her cümleme her satırıma… Paragraf başım sen olmalısın ve noktayı senle koymalıyım… İçimin acıyan yerini bulup adını üstüne yara bandı yapmalıyım…. Sesin temizlemeli kirlenmiş düşlerimi… Kulaklarımda senli sevdaların uğultusunu canlandırmalıyım saatler boyu… Ve her geçen anım senle dolmalı Saate hiç bakmadan anlamalıyım kaç olduğunu ... Dakikam sen olmalısın, saniyem sen, anım sen Yoluma çıkan her şey senden geçmeli bir kez Baktığım her köşede seni andıran bir şey görmeliyim Seni yaşamalıyım, seni kanmalıyım Sana doymalıyım… Gecelerin anlamını çözmeliyim seninle Seninle ayın sabaha hasretini yazmalıyım Kanım olmalısın yol yol damarlarımdan akan Gölgem gibi adım adım peşimden kopan Ruhum olmalısın yalnızlığım kokan… Sen olmalısın Sen Hayatımda, düşümde, gerçeğimde Saatimde, günümde, ayımda, yılımda Geçmişimde geleceğimde Sen olmalısın…. Sen olmalı içtiğim bir yudum suyun çözünürlüğü İçime çektiğim her nefeste bir nefes olmalısın Bir nefeste bin sen olmalı … Seninle yatmalıyım her gün bitimi Seninle uyanmalıyım sabahlara… Tarihlere yazmalıyım seni Yapraklar dolmalı taşmalı Hiçbir betimleme birbirine benzememeli Benzettiğim her şey sende utanmalı… Sen olmalıyım nokta nokta sana yazılmalıyım…. Öyle bir olmalıyı ki öyle… Her dokunduğum tende Sana yaratılmalıyım… Seni yaşamalıyım, seni kanmalıyım Sana doymalıyım…

mavininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen mavininhuznu » 15 Şub 2018, 21:30

Dokun Bitanem Ömrüm Senindir Sevdiğim
Dokunuşunla Hissettir Tüm Mevsimleri Hasret kokulu sevgilim Hafif Esen Meltem Ol Bazen Serinlik Ver Sevginle Yanan Yüreğime Bitanem Özlemler Son Bulsun Dokunuşunla
Aşk ların en Güzeli Güneş Gibi Dokun Bana Yüreğim Sıcaklığınla Dolsun Bitanem Belli Belirsiz Olsun Dokunuşun Titretsin Bedenimi Tenimi! Sarmalansın Sevginle Bitanem Yağan Yağmur Gibi Olsun Dokunuşun Bitanem Damlalar Okşasın Ruhumu Hasret kokulum Toprağın Suya Hasreti Gibi Kirpiklerimden Süzülen Bir Damla Yaş Olsun Dokunuşun Bitanem Hep Orada Hapsolsun Aşkım Dokun Sevdiğim Her Dokunuşunda Ruhum Senin Olsun Aşk ların en güzeli Seni çok seviyorum
BITANEM

mavininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen mavininhuznu » 17 Şub 2018, 22:02

Seni düşünürüm Güneşin Aydınlığında
Ayın O Hüzünlü Karanlığında
Gözlerimi Her Kapanışında Seni Düşünürüm
Hüzünlenirken Geceleri Seni Düşünürüm
Dağlar Dayanmazken Umutlarıma Seni Düşünürüm
Seni Ne Çok Sevdiğimi Anlarım Sensizken Geceleri

mavininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen mavininhuznu » 24 Mar 2018, 12:59

S eni kalbimde hissetmek
E llerini tutmak istiyorum
N eden niçin demeden
İsmini haykırmak istiyorum
......
Seninle yaşamak istiyorum
E n güzel duyguları
V e sonsuza dek bu hayatı
İçimdeki bu boşluğu
Y alnız seninle doldurmak istiyorum
Olur olmaz diye düşünmeden
R esimlerle değil seninle olmak istiyorum
U yumadan her gece
M ümkün olmadığını bile bile benim olmanı istiyorum ...

mavininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen mavininhuznu » 25 Mar 2018, 02:18

Sesimi duyunca, yüreğin titriyorsa
Gözlerimin içinde, gözlerin eriyorsa
Anlatabilmek için sana sevgimi
Tek çarem sana fısıldamaksa
Dinle SENİ SEVİYORUM…
Sana uzanan sımsıcak elim
Seni seven, ateşlerde yanan yüreğim
Dudağından, kalbine giden sevgim
Bu duyguların adı aşk ise
Dinle SENİ SEVİYORUM…
Gecenin ıssız karanlığında
Yatağımda seni hayal ediyorsam
Hayal ettiğim tüm güzellikler seninle ise
Karanlık gecelerim seninle aydınlanıyorsa
Dinle SENİ SEVİYORUM.CANISI

mavininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen mavininhuznu » 10 Nis 2018, 14:58

ADINI ÖMRÜM KOYDUM BEN SENİN .... Adın dilimde duam oldu herşeyim. Bu günde bir başka özledim işte, bir başka yandı yüreğim. Bir başka aradı gözlerim. Özlemin zirvesinde bedenim kollarını açmış haykırıyor Bir gün daha ekledim ben seni özleminle içim. Yudum yudum her nefeste çekmekteyim. Esen rüzgarlar, senin bana kokunu getirir sevdiğim. Ben seni hasretinle herşeyinle sevdim sen benim vaz geçilmezimsin...!!! SENİ ÖLENE DEK SEVECEGİM BİTANEMM.....!!!!ÇOK ÖZLEDİM GEL NE OLURSUN

mavininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen mavininhuznu » 10 Nis 2018, 15:02

♥♥♥ K A L B İ M D E S İ N B İ T A N E M ♥♥♥Ben seni cansın diye, canımsın diye hapsettim yüreğime.. Sanmaki geçer nefesim..Sanma ki biter herşeyim..Sanma ki yokLuğunda, bu kaLbim söner gider.. Ben yokLuğunda biLe varLığını yaşamışken,
Ben ki her an seni içime, nefes diye çekmişken, Seni yüreğime kazısam..sakLasam bekLermisin..? BiLirmisin sana içimden canım
de
sem..
.istermisin Sevgi desem, sevgiLim desem bunu kabuLedermisin..? Senin sevgine sıcağımsın ısıt beni desem geLirmisinYanımda oL, koLLarınLa sar beni desem sararmısın..?
Sıcacık ısıt beni, yüreğinLe sev, beni aşkına adarmısın..? Aşkımıza emek versem, seni seviyorum desem beni oLurmusun.. Yaşamımıza mutluluk versem, hayatına beni katarmısın..? İşte S E N İ S E V İ Y O R U M dedim sana... A Ş K I M S I N

mavininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen mavininhuznu » 11 Nis 2018, 08:55

Merhaba, her zaman yaptığın ve söylediğin şeylerle kalbimi aydınlatıyorsun. Bu şekilde seninle olduğum için kendimi çok mutlu hissediyorum. Sen benim bebeğimsin ve sonsuza kadar benim bebeğim olacaksın. Her zaman sevgilim olacaksın, lütfen asla vazgeçme, kendine ve aşkımıza her zaman inan. Seni her düşündüğümde kalbim hızla çarpıyor. Sen hep rüyalarımdasın! Seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. Beni o kadar sıkı tutuyorsun ki diğer her şey kaybolur, her gün seni düşünerek uyanıyorum. Seni asla unutmayacağım. Umarım hala beni düşünüyorsun. Seni olduğum herşeyle, sahip olduğum her şeyle ve şimdiye kadar olamayacağım şeylerle seviyorum. Sonsuza dek seninle birlikte olmak, gülümsemeni görmek için sabırsızlanıyorum. Tatlı dokunuşunu hissetmek, mükemmel sesini dinlemek ve harika dudaklarından öpmek istiyorum. Senin hakkında hissettiklerim için insanlar bana çılgın veya deli diyebilir ama ben buna gerçek aşk diyorum. Seni gerçekten seviyorum bebeğim.
her zaman sevecegim don ne olursun

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir