SERBEST KÜRSÜ

Tüm öneri ve istekleriniz için
Kullanıcı avatarı
kuzeyyildizi38
İletişim:

Re: SERBEST KÜRSÜ

Mesajgönderen kuzeyyildizi38 » 31 Oca 2018, 13:16

İyi niyeti ya da art niyeti anladığın kadar yol alırsın. Saflığa yer yok ne yazık ki dünyamızda. Her an her şeye hazırlıklı olmalısın.

Binlerce oyuncu göreceksin etrafında henüz görmediysen.

Ağzından çıkan cümleleri sen duyduğun halde, gözlerinin içine baka baka değiştirecek birileri.

Sinirleneceksin, öfkeleneceksin ve sonunda alışacaksın.

Sana öyle gelmiş söylemleriyle çınlayacak kulakların. Hazmedilemeyeceksin zaman zaman.

Birileri senin başarından, başardıklarından muazzam rahatsız olacak. Seninle sevinip, seninle mutlu olanlar yine değişmez 1.derece yakınların olacak.

Sürekli peşinde gölgeler olacak sana ait olmayan. Daha önce hiç göz göze gelmediklerin bile inceler olacak seni, sıkılacaksın.

Sevincinle sevinenlerden çok hırslananlar olacak.

Hayat böyle devam ettikçe bazen hevesini yok edecek ama yılmayacaksın.

Anladığın kadarsın!

Yaşayacak, öğrenecek, hata yapacak, farkına varacaksın.

Baktığında hep aynı yerdeysen, kime güvenip kimden kendini sakınman gerektiğinin bilincinde değilsen ve hala iyi niyetle yaklaşmaktan bahsedeceksen, kendinden önce başkalarını mutlu etmeyi felsefe edindiysen yıpranacaksın.

Her seferinde ruhunu yenilemek zorunda kalacaksın
Ya güçlü ve farkındalıklar yaşamayı seçeceksin yada anladıklarını, yaşadıklarını görmezden gelerek sık, sık incineceksin.

Çabuk sıkılacaksın insanları çözmeye çalışmaktan. Bazen görsen de, bilsen de üstünü örtüp devam edeceksin.

“kusursuz insan yok” cümlelerinin arkasına sığınacaksın.

Ama tedbiri elden bıraktığın an en büyük zararı kendi kendine sağlayacaksın.

İşte bu yüzden anladığın kadarsın.

Ya farkındalığını güçlendirip ona göre adım atacaksın veya saflığın aptallık sayıldığı bu dünyada hep kırılan olacaksın.
Resim
Gönlüme kurulmuş Cehennem olsan,
En güzel Cennete değişmem seni ....

sam777
İletişim:

Mesajgönderen sam777 » 31 Oca 2018, 18:22

Önemli noktalara parmak basmışsın Kuzeyyıldızı38..Beni de bazı konularda harekete geçirmedi desem yalan olur..Mesela ben de kendim adına işe defalarca saygısızca haraket ettiği ve yalan söylediği halde boşverdiğim kişlerden başlamalıyım diye düşündüm.. Bu gerçek değerleri algılayıp korumayı hatırlatıcı yazı için teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
kuzeyyildizi38
İletişim:

Mesajgönderen kuzeyyildizi38 » 31 Oca 2018, 21:26

Değerli yorumlarınız için ben teşekkür ederim.sn.sam777
Resim

Kullanıcı avatarı
kuzeyyildizi38
İletişim:

Mesajgönderen kuzeyyildizi38 » 16 Şub 2018, 10:58

EKMEK KULLANARAK BALIK AVLAYAN KUŞ...

Resim

Kullanıcı avatarı
kuzeyyildizi38
İletişim:

Mesajgönderen kuzeyyildizi38 » 08 Ara 2018, 15:35

Sigara kullananların hem kendilerine, hem çevrelerindekine,
hatta karınlarında taşıdıkları çocuğa ne kadar zarar verdiklerini
gösteren bu reklamlar amacına ulaşıyor.

Resim
Resim
Resim
[img]https://i.haber3.com/d/gallery/7646/8.jpg[quote][/quote][/img]
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

cesurzeyna
İletişim:

Mesajgönderen cesurzeyna » 19 Ara 2018, 14:44

sevgili yildizyagmuru yaptığım bir kelimeden dolayı bloke olan rocky1 nikim için sizi rahatsız ettim çok özür dilerim verdiğim rahatsızlıktan dolayı darmadağınıklık diye bir kelime yapmıştım üyelerden bir bu bir kurgudur diye yorum yapınca dün rocky1 bloke oldu üstelik rocky1 nikim asil üyeydi sizi temin ederimki kurgu değil tamamen tesadüftü bir oyun olsun diye başladık ama tesadüf o kelime uydun olunca devam ettim oyuna nikim asil üyeydi nasıl bloke olur benki 17 ağustos 1999 da 3 çocuğunu ve annesini kaybetmiş buna rağmen allaha olan inancımdan dolayı hayata sımsıkı sarılmış biri olarak çocuklarıma kavuşmaktan başka bu hayatta hayali kalmayan biri olarak onları haketmek adına inancımdan dolayı dürüst yaşamamın şart olduğunu bilen biri olarak sizi tekrar temin ederimki şakayla başlayan oyunumda tesadüf olarak darmadağınıklık olmuştur üstelik asilolan nikim henüz para ödeme günü bile gelmemiştir para hiçte öenemli değil ama yaptığım bir kelime yüzünden asil bir üyenin gözden çıkarılmasıdır çok rica ediyorum sizden bana yardım edin ve nikimi açın benki bu sitede tam 16 yıldır varım hiç bir kavgam ve ahlaksızlığım olmamıştır arkadaşlarım arasında güncek ponsetya cliff ekim63 koios creazyman goncagül23 vardır üstelik arkadaşım olan creazyman da benim yüzümden bloke olmuştur üstelik eylül turnuvasındada bilfiil oynamışımdır bir insan bu kadar çabuk harcanmamalı kazanılmalıdır diye şahsi düşüncemdir yardımlarınızı benden esirgemeyeceğinizi umarım size acısız ve mutlu başarılı bir ömür dilerim saygılarımlaallaha emanet olun

Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin
İletişim:

Mesajgönderen admin » 20 Ara 2018, 10:19

cesurzeyna yazdı:sevgili yildizyagmuru yaptığım bir kelimeden dolayı bloke olan rocky1 nikim için sizi rahatsız ettim çok özür dilerim verdiğim rahatsızlıktan dolayı darmadağınıklık diye bir kelime yapmıştım üyelerden bir bu bir kurgudur diye yorum yapınca dün rocky1 bloke oldu üstelik rocky1 nikim asil üyeydi sizi temin ederimki kurgu değil tamamen tesadüftü bir oyun olsun diye başladık ama tesadüf o kelime uydun olunca devam ettim oyuna nikim asil üyeydi nasıl bloke olur benki 17 ağustos 1999 da 3 çocuğunu ve annesini kaybetmiş buna rağmen allaha olan inancımdan dolayı hayata sımsıkı sarılmış biri olarak çocuklarıma kavuşmaktan başka bu hayatta hayali kalmayan biri olarak onları haketmek adına inancımdan dolayı dürüst yaşamamın şart olduğunu bilen biri olarak sizi tekrar temin ederimki şakayla başlayan oyunumda tesadüf olarak darmadağınıklık olmuştur üstelik asilolan nikim henüz para ödeme günü bile gelmemiştir para hiçte öenemli değil ama yaptığım bir kelime yüzünden asil bir üyenin gözden çıkarılmasıdır çok rica ediyorum sizden bana yardım edin ve nikimi açın benki bu sitede tam 16 yıldır varım hiç bir kavgam ve ahlaksızlığım olmamıştır arkadaşlarım arasında güncek ponsetya cliff ekim63 koios creazyman goncagül23 vardır üstelik arkadaşım olan creazyman da benim yüzümden bloke olmuştur üstelik eylül turnuvasındada bilfiil oynamışımdır bir insan bu kadar çabuk harcanmamalı kazanılmalıdır diye şahsi düşüncemdir yardımlarınızı benden esirgemeyeceğinizi umarım size acısız ve mutlu başarılı bir ömür dilerim saygılarımlaallaha emanet olun

Üyelerden yardım istemenizin size bir faydası olmaz. Forum admine özel mesaj atarak yardım alabilirsiniz. ~ Oyunus

rocky1
İletişim:

Mesajgönderen rocky1 » 08 May 2019, 10:18

sevgili yıldızyağmuru wordabula turnuva istiyoruz

sahilde34
İletişim:

Mesajgönderen sahilde34 » 09 Eyl 2019, 13:11

bu sitede gerçek oyuncu yok mu. tek tek harf yazıyorlar devamlı. hepsi fakemi.

Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin
İletişim:

Mesajgönderen admin » 09 Eki 2019, 19:28

Şaka mı bu? ~Oyunus

“İstek Kutusu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir