Hayat Arkadaşımı Arıyorum:)

Ruh ikizini arayanların buluşma noktası
wwurunkasabasicom
İletişim:

Hayat Arkadaşımı Arıyorum:)

Mesajgönderen wwurunkasabasicom » 09 Tem 2015, 19:18

Öncelikle kısaca kendimden bahdeseyim
Adım Gökhan.İstanbul'da ikamet ediyorum.Yaşım 26.Askerliğimi yaptım. Nickimde yazdığım alışveriş sitenin sahibiyim aynı zamanda.Sevdiğimi bunaltmadan kıskanan,sürpriz yapmayı seven,Önemli günleri çoğu zaman (yüzde 95 oranında) unutmayan (ki bayanlar böyle şeyleri önemserler genelde) biriyim.Çok fazla bireysel gezmeyi sevmem genelde arkadaşlarla takılırım.İçki,sigara,alkolüm,kumarım yoktur.Şimdi Gelelim aradığımız kriterlere:)

İstanbul ve çevresinde yaşayan
Allah korkusu olan ve dini değerleri benimsemiş
Neşeli,romantik ve sevginin gerçek değerini bilen
22-27 yaşları arasında
Kötü alışkanlıkları olmayan (içki,sigara,alkol vb.)

Bir hayat arkadaşı ile tanışmak istiyorum.

Söz burada olur da evlenirsem biriyle ya da biri vasıta olursa oyunus yöneticilerini davet edicem:)

selvi16
İletişim:

saçma bu

Mesajgönderen selvi16 » 17 Ara 2015, 01:48

:cry:
En son selvi16 tarafından 13 Kas 2016, 18:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
YILDIZYAGMURU
İletişim:

Re: Hayat Arkadaşımı Arıyorum:)

Mesajgönderen YILDIZYAGMURU » 07 Mar 2016, 09:27

KADIN SİLER....
...
Ağlar, ağlar gözyaşlarını kendi siler.
Yaşadıkları ağır gelir ve yaşatan herkesi siler.
Sana güvenip kurduğu, boşa çıkan hayallerini siler.
Kahkahasının tam ortasında gelirsin aklına, gülüşünü siler.
Senin yaşattıkların yüzünden, tüm insanlara güvenini siler.
Bazıları hiç akıllanmaz,
şarkıda da dendiği gibi, sileni sever, seveni siler...
Çok azı başarabilse de,
yeni bir hayata başlamak için geçmişini siler.
Bir sen farkında değilsindir hiçbirşeyin..
Sabırlıdır, sabreder…
Sabreder… Sabreder…
Ve kadın,
canı gibi sevdiği,
yıllardır mücadelesini verdiği adamıda bir çırpıda siler......
Resim

Kullanıcı avatarı
YILDIZYAGMURU
İletişim:

Mesajgönderen YILDIZYAGMURU » 10 Nis 2016, 19:41

Birine sevginizin tümünü sunmak, Asla sizi de ayni sekilde seveceginin garantisi degildir.

Sevgiye karsilik beklemeyin; Sadece sevginin karsidakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdügüne emin olun.

Birine çarpilmak için bir an yeterlidir, birinden hoslanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama birini unutmak ise bir ömür sürer.

Görünüse aldanmayin; kandirici olabilir. Zenginlige aldanmayin; yok olur gidebilir. Sizi güldüren birini seçin çünkü karanlik bir günü aydinlatan sey bir gülümsemedir.Kalbinizi gülümsetebilen birini bulun.

Öyle zamanlar vardir ki, bazen birini öylesine çok özlersiniz ki, onu hayallerinizden çikarip, gerçek hayatta kucaklamak istersiniz. Hayal etmek istediginiz seyi hayal edin, gitmek istediginiz yere gidin, olmak istediginiz kisi olun, çünkü yasayabileceginiz tek bir hayatiniz var ve tüm bunlari yapabilmek için tek bir sansiniz.

Sizi tatli kilacak kadar yeterli mutlulugunuz olsun, güçlü kilacak kadar aci deneyiminiz, insan kilacak kadar üzüntünüz, ve sizi mutlu kilmaya yetecek kadar umudunuz olsun.

Daima kendinizi baskalarinin ayakkabilarina koyun.Eger ayaklariniz aciyorsa, o kisininkiler de aciyordur.

En mutlu kisiler, herseyin en iyisine sahip olanlar degildir, onlar karsilarina çikan herseyin degerini en iyi bilenlerdir.

Mutluluk, aglayanlar, incinenler, arastirma yapanlar, ve çabalayanlar için vardir, çünkü böyle insanlar hayatlarina giren her insanin önemini takdir edenlerdir.

Ask bir gülücük ile baslar, bir öpücük ile gelisir, ve bir gözyasi ile son bulur.

En parlak gelecek, unutulmus bir geçmisin üstünde yükselir, geçmisinizdeki kalp kirikliklarini ve hatalari silmezseniz hayatin içinde ilerleme sansiniz olmaz.

SEVİN.. SEVİN.. SEVİN.. HİÇBİRŞEYİ VE HİÇKİMSEYİ DÜŞÜNMEDEN SEVİN.. SEVGİNİZİ, SEVDİĞİNİZİ ELDE ETMEK İÇİN HER YOLU DENEYİN.

BİRGÜN HERŞEY ÇOK GEÇ OLABİLİR. UNUTMAYIN!
Resim

Kullanıcı avatarı
YILDIZYAGMURU
İletişim:

Re: Hayat Arkadaşımı Arıyorum:)!!!!!!..

Mesajgönderen YILDIZYAGMURU » 28 Nis 2016, 20:36

Sanal Alemde Kimlik Gizlemek:
Sanal alemde kimlik gizlemek, bir davranış bozukluğudur.
YALAN SÖYLEMEK ALIŞKANLIK HALİNE GELİYOR, SANAL ALEMDE KULANICILARIN SOHBET SIRASINDA KARŞI TARAFA.KENDİNİ
BEĞENDİRMEK İÇİN;
DIŞ GÖRÜNÜŞÜ.SOSYA EKONOMİK DURUMU.UĞRAŞLARI VE ZEVKLERİ GİBİ PEK ÇOK KONUDA YALAN SÖYLENDİĞİ BİLİNMEKTE.
MALESEF ADLARINI GİZLEYEN VE HATTA CİNSİYETİNİ BİLE GİZLEYENLER
GENELDE SANAL DÜNYA İLE GERÇEK DÜNYANIN BİRBİRİNE KARIŞMASINA YOL AÇIYOR.

KILIFTAN KILIFA GİREREK GİZLENİP YERİ GÖĞÜ İNLETMEK CESARET DEĞİL KORKAKLIKTIR.
Sanal alem dedikleri bedeninden ve ruhundan sıyrılıp:
BASİT VE ACİZ olmaktansa ASİL VE DÜRÜST OLUNMALI..
Resim

ihlal_72
İletişim:

Mesajgönderen ihlal_72 » 02 May 2016, 09:25

zor yada kolay bulunan bi şey. kolay bulursan kıymetini bilmiyorsun yada kıymetin bilinmiyor. zor bulursan da hakkaten zor oluyor. çok çetrefilli bi konu. gelelim bazı bilgileri gizlemeye. yalan söylemiycek olursam bende adımı gizliyorum. ama birkaç oyunus arkadaşım biliyor. adımı genelde ilk tanıştıklarıma Evren diyorum ama sonra adımın Hümmet olduğunu söyleyince öyle bir isimmi var diye soruyorlar. Birde Evren ismini dedikten sonra erkek misin kız mısın diye.. Sanırım hem erkek hem kız isimi. Bende artık Ersin diyorum. Yıldız yağmurunun dediği gibi bende de var biraz sanırım o bozukluklardan.. :mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
YILDIZYAGMURU
İletişim:

Mesajgönderen YILDIZYAGMURU » 30 Mar 2017, 09:27

Resim

Kadınlar ağaçtaki elma gibidir.

En iyileri en üst dallarda bulunur.

Erkeklerin çoğu düşüp incinmekten korktukları için

Üst dallara uzanmak istemezler.

Onun yerine yere düşmüş çürükleri toplarlar

Çünkü onları elde etmek daha kolaydır.

Yukarıdaki elmalar ise kendilerinde ararlar suçu

Ve sorarlar,

Nerede hata yapıyorum diye.

Aslında gerçekten hatasız ve muhteşemlerdir.

Sadece doğru erkeğin ortaya çıkıp

Cesaretini ve yüreğini toparlayıp

O üst dallara ulaşmasıdır bütün olay...
Resim

Kullanıcı avatarı
YILDIZYAGMURU
İletişim:

Mesajgönderen YILDIZYAGMURU » 05 Nis 2017, 19:16

Resim

Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 5 Şey

Erkekler kadınların pek çok huyundan nefret eder aslında. Flört aşamasında herşey hoş görünür ama işler ciddileşip evlilik yolunda adımlar atılmaya başlandığında her erkek karşısındaki bayanın değişmesini bekler ve bazı davranışlarını nikah memurunun karşısına geçmeden unutmasını ister. Nedir peki erkeklerin kadınlarda nefret ettiği şeyler?

Seven kıskanır derler ama erkekler için ne yazık ki durum pekte öyle değil. Yanındaki bayanı fazlasıyla kıskanan erkek malesef kadınların kıskançlığından hiç hoşlanmıyor. Başlıyor hemen şikayet etmeye "bana güvenmiyor musun?, inanmıyor musun bana? ben hiç yapar mıyım?" Kadınlar aynı soruyu sorduğunda ise "Hayatım ben sana değil karşıdaki insana güvenmiyorum" diyerek işin içinden kolayca sıyrılmayı başarıyorlar.

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği bir başka özellik ise kadınlardaki alışveriş tutkusu. Tamam alışverişi seviyoruz ama erkeklerin de aşağı kalır yanı yok ki... Sürekli alışverişe gitmek, AVM'lerde vakit geçirmek erkeklerin doğasına ters. Onlar boş zamanlarda AVM'lerde alışveriş yapmak yerine televizyon karşısında uyuklamayı tercih ediyor. Hal böyle olunca da alışverişte geçen zaman boşa geçmiş zaman oluyor.

3. sırada ise kadınların ilişkilerde aşırı yakın olmayı istemeleriymiş. Kadınlar sevgi pıtırcığı gibidir. Sürekli romantizm ister, bir çift güzel söz duymak ister, sevildiğini hissetmek, sevdiğini de hissetirmek ister. Beraber vakit geçirmek kadınların en büyük arzusudur. Ama gel gelelim erkekler bundan da hoşlanmıyor ve ilişkide üzerlerine çok fazla düşülmesini istemiyorlar.

Erkekler kadınların başka hangi huyundan nefret ediyormuş hemen söyleyelim. Gözyaşı... Kadınların gözyaşı bir süre sonra erkekleri bezdiyor. O yüzden hanımlar siz siz olun olur olmadık şeye ağlamayın ve partnerinize yada eşinize ağladığınızı çok farkettirmeyin. Önceleri bir damla yaşa dünyayı yakmaya kalkan erkek bir süre sonra aynı damlada kendisi boğulacakmış gibi hissetmeye başlıyor.

Son olarak ise biz kadınların çok sevdiği sevgi cümleleri... Seni Seviyorumlar, sana aşığımlar bir süre sonra erkeği sıkıyormuş. Eğer karşınızdaki kişiyi sıkmak ve bunaltmak istemiyorsanız bu cümleleri fazlaca söylemeyin, söylemekten çok hissettirin. Siz bütün bunlar yapsanız dahi erkek yine bulacaktır sizde değiştirmek isteyeceği bir kaç özellik ama siz en önemli olanları bilin ve ona göre davranın.
Resim

Kullanıcı avatarı
YILDIZYAGMURU
İletişim:

Mesajgönderen YILDIZYAGMURU » 17 May 2017, 07:02

Evliliqin iLk Haftası ve 7. Senesi
-EVLİĞİN İLK HAFTASINDA-
Damat: Ah! Nihayet Rüya gerçek oluyor!!
Gelin: Senden ayrılmamı ister misin?
Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme!
Gelin: Sen.. Bana aşık mısın?
Damat: Taaaabiki.
Gelin: Beni terk etmeyi düşünür müsün?
Damat: Tabi ki hayır.
Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin?
Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne.
Gelin: Peki bana bir Gün vuracak mısın?
Damat: Asla! Ben o tür erkeklerden değilim.
Gelin: Sana güvenebilir miyim?
Damat: Evet.
Gelin: AŞKIM.

-EVLİLİĞİN YEDİNCİ SENESİNDE-

( lÜTFEN YUKARIDAKİ Konuşmayı Aşağıdan Yukarıya Doğru 0kuyunuz....
Resim

Kullanıcı avatarı
YILDIZYAGMURU
İletişim:

Mesajgönderen YILDIZYAGMURU » 18 May 2017, 06:19

Kadinlar hep haklidir:)))
Kadın : Canım çok beklettim mi?
Erkek : Önemli değil aşkım, ben de gazetemi okudum.
Kadın : Merak etmedin mi?
Erkek : Neyi?
Kadın : Tam bir saat geç kaldım ve sen beni merak etmedin öyle mi?
Erkek : Aslında merak ettim, hem de çok.
Kadın : O yüzden mi oturup gazeteni okudun? Ölüm ilanımı falan mı görmeyi umuyordun?
Erkek : Ne yapsaydım, seni beklerken tırnaklarımı mı yiyecektim?
Kadın : Bir telefon etmek aklına gelmedi değil mi? Öldüm mü, kaldım mı, tinerciler mi saldırdı?
Erkek : Tinerciler falan saldırmamış işte.
Kadın : Keşke saldırsalarmış der gibi.
Erkek : Şimdi benim anlamadığım, geç kalan sensin ama suçlu nasıl ben olabildim?
Kadın : Şöyle ki; sen beni merak etmedin, arayıp sormadın. Aynen böyle oldu.
Erkek : Benim bildiğim geç kalacak olan arar, haber verir.
Kadın : İyi ki de aramamışım. Beyefendinin gazete keyfini bölecekmişim baksana.
Erkek : Gazete okumasaydım ne saçmalayacaktın merak ettim şimdi.
Kadın : O zaman kesin arardın.
Erkek : İyice saçma sapan konuşmaya başladın sen.
Kadın : İşine gelmedi galiba.
Erkek : Bak garson geliyor, ne içersin?
Kadın : Canım bir şey istemiyor.
Erkek : Çay?
Kadın : İstemiyorum.
Erkek : Ihlamur?
Kadın : İstemiyorum dedim ya.
Erkek : Kök?
Kadın : Ne kökü?
Erkek : Zıkkımın kökü...
Resim

“Hayat Arkadaşı Arayanlar” sayfasına dön