@@ŞİİR MAVİDE ###

Hikaye, öykü, şiir,anı ve fotoğraflarınız...
maviininhuznu
İletişim:

Re: @@ŞİİR MAVİDE ###

Mesajgönderen maviininhuznu » 21 Kas 2019, 12:54

Nasipse çay içelim bir gün umuma en açık yerde.
Ben seni seyredeyim sevgili, sende İstanbul'u...

maviininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen maviininhuznu » 21 Kas 2019, 12:55

GÖZLERİM SANA SEVGİMİ ANLATMAYA YETMEZMİ.
Bir “gün“dusersem “yuregine“ ansizin.. Hani belki “aklina“gelirsemͺbir seher “vaktinin“yalnizliginda...Paylasmak“istersen“ icinden gecenleri...Guclu ve “korkulari“ bilen birine“anlatmak“istersen...Hani belki icine bir “sizi“ duserse...Ne “oldugunu“ neden oldugunu bilmeden...DARALIRSA YUREGIN Kalabaliklar icinde “yalniz“hissedersen kendini...ELİNİ KOY YÜREĞİNE, BEN AYNI YERDEYIM.

maviininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen maviininhuznu » 21 Kas 2019, 12:57

Bir “gün“dusersem “yuregine“ ansizin.. Hani belki “aklina“gelirsemͺbir seher “vaktinin“yalnizliginda...Paylasmak“istersen“ icinden gecenleri...Guclu ve “korkulari“ bilen birine“anlatmak“istersen...Hani belki icine bir “sizi“ duserse...Ne “oldugunu“ neden oldugunu bilmeden...DARALIRSA YUREGIN Kalabaliklar icinde “yalniz“hissedersen kendini...ELİNİ KOY YÜREĞİNE, BEN AYNI YERDEYIM.

maviininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen maviininhuznu » 21 Kas 2019, 12:57

✽ÖYLE ✽¸.•♥•.¸✽ DUYGULARIM✽¸.•♥•.¸✽ KABARDIKİ ✽¸.•♥•.¸✽KİMSE ✽¸.•♥•.¸✽ ANLAYAMAZ ✽¸.•♥•.¸✽ BİLENDE OLMAZ ÖYLE KEDERLİYİMKİ ANLATAMIYORUM SEN OLMAYINCA MİLYONLARIN VE MİLYARLARCA İNSANLARIN İÇİNDE YOK OLUYORUM BİR SEN VARSIN AKLIMDA HİÇ CIKMIYOSUN İÇİMDEN ÖYLE DERDİM BÜYÜKKİ GÖZ YAŞLARIM ANLATIYOR HER ŞEYİ SENİN YOKLUĞUNU GÖZLERİM ÖYLE BUĞULANDIKİ DÜNYAYI ŞUAN SİSLİ PUSLU GÖRÜYOR ÖYLE HIRÇINLAŞTIKİ İÇİM AZGIN OKYANUS GİBİ ÖYLE BİR FIRTINA VARKİ HER YERİ YIKIB GEÇİRMEK İSTİYOR ÖYLE DOLUYUMKİ HANİ BARDAĞI SON DAMLA TAŞIRIRYA İŞTE ÖYLE GİBİ HEP SENİ ANLATIYOR HEP SENİN HASRETİM BUNLAR İŞTE BU GÜN ÖYLEYİM SANA OLAN SEVGİM ÖYLESİNE BÜYÜKKİ BU DÜNYAYA SIĞMIYOR AMA TERTEMİZ YÜREĞİM BÜYÜK DÜNYAYA SIĞMAYAN SEVGİNİ İÇİNDE SAKLIYOR BİTÜRLÜ ÇIKARAMIYOR İÇİNDEN SEN ANLAMASANDA ANLASANDA BU GÜN SENSİZ BÖYLEYİM SEVDİĞİM ANLADIMKİ SENİ ÇOK SEVİYORUM

maviininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen maviininhuznu » 21 Kas 2019, 16:37

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir