Baş Sağlığı

Üyelerimizin farklı zaman ve mekanlarda yaptığı buluşmalar ve etkinliklerin anlatıldığı ve fotoğraflandığı anlar
Kullanıcı avatarı
Güncek
İletişim:

Baş Sağlığı

Mesajgönderen Güncek » 19 Nis 2019, 09:57

oyunus ailesini değerli üyelerinden olan ve tanımaktan mutlu olduğum sayın Yıldızyağmuru'nun annesinin vefatını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım. Her canlının tadacağı ölüm, biz insanoğlunun bir yanını hep eksik bırakıyor, acılara zamanla alışılsa da boşluk asla dolmuyor. Ki anne bu eksikliğin en büyük parçası. Bu anlamda, sayın Yıldızyağmuru ve Kuzeyyıldızı başka olmak üzere tüm aileye baş sağlığı, sevgili annemize de Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun.
Denildimi bir yerin adına Türk beldesi..
Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi.

sipirituel
İletişim:

Re: Baş Sağlığı

Mesajgönderen sipirituel » 24 Nis 2019, 20:22

Sevgili Yıldızyağmuru, biricik annenin vefatından dolayı çok üzgünüm. mekanı cennet olsun. başın sağolsun yıldızyağmuru ve kuzeyyıldızı38 :cry:
Düşünüyorum öyleyse varım düşünemiyorum öyleyse malım.

22peri
İletişim:

Mesajgönderen 22peri » 28 Nis 2019, 11:27

Allah rahmet eylesin. Tüm yakınlarına da sabırlar dilerim.

ELYSIUM
İletişim:

Mesajgönderen ELYSIUM » 29 Nis 2019, 18:24

Ben de sayın Yıldızyagmuru'na ve ailesine başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.

maviininhuznu
İletişim:

Mesajgönderen maviininhuznu » 29 Nis 2019, 19:08

oyunus ailesini değerli üyelerinden olan sayın Yıldızyağmuru'nun annesinin vefatını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım. Her canlının tadacağı ölüm, biz insanoğlunun bir yanını hep eksik bırakıyor, acılara zamanla alışılsa da boşluk asla dolmuyor. Ki anne bu eksikliğin en büyük parçası. Bu anlamda, sayın Yıldızyağmuru ve Kuzeyyıldızı başka olmak üzere tüm aileye baş sağlığı, sevgili annemize de Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun.

rocky1
İletişim:

Mesajgönderen rocky1 » 13 May 2019, 21:08

sevgili yıldızyagmuru annenizin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.Mekanı cennet olsun kalanlara rabbim sabırlar versin.

KAYlP
İletişim:

Mesajgönderen KAYlP » 17 May 2019, 08:50

iyi ve temiz kalpli YILDIZYAGMURU'm çok sevgili annenin vefat ettiğini öğrendim...Başınız sağolsun canım...Rabbim mekanını cennet eylesin...Nurlar içinde yatsın...Sana ve ailene de sabırlıklar diliyorum...

ciks32
İletişim:

Mesajgönderen ciks32 » 28 May 2019, 15:09

Allah rahmet eylesin rabbim mekanını cennet etsin ,

Kullanıcı avatarı
ozg3306
İletişim:

Mesajgönderen ozg3306 » 04 Eyl 2019, 13:21

Güncek yazdı:oyunus ailesini değerli üyelerinden olan ve tanımaktan mutlu olduğum sayın Yıldızyağmuru'nun annesinin vefatını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım. Her canlının tadacağı ölüm, biz insanoğlunun bir yanını hep eksik bırakıyor, acılara zamanla alışılsa da boşluk asla dolmuyor. Ki anne bu eksikliğin en büyük parçası. Bu anlamda, sayın Yıldızyağmuru ve Kuzeyyıldızı başka olmak üzere tüm aileye baş sağlığı, sevgili annemize de Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Pek uğramadıgım için farkedemedim.KELİMELERİN KİFAYETSİZ,İFADE ETMENİN GÜÇ OLDUĞU BİR DURUM...MEKANI CENNET OLSUN.ALLAH SABIRLAR VERSIN YAKINLARINA.........:(
[*]Ne söylediğin yada ne anlatmak istediğin önemli değil.Önemli olan karşındakinin ne anladığıdır [*] yada sen ne dersen de o nasıl isterse öyle anlar

ihlal_72
İletişim:

Mesajgönderen ihlal_72 » 31 Eki 2019, 11:55

biraz geç oldu ama bende bu gün bir arkadaştan duydum..Ben de sayın Yıldızyagmuru'na ve ailesine başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.

“Oyunus Ailesi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir