EKRAN AÇILMIYOR

Yardım, soru ve sorunlarınız için Oyunus Destek ve moderatörlerimiz yardımcı olmaktadır.
led zeppelin
İletişim:

EKRAN AÇILMIYOR

Mesajgönderen led zeppelin » 14 May 2019, 12:25

Microsoft Edge kullanıyorum, Led Zeppelin adlı kullanıcı adıyla kayıtlıyım, dünden itibaren pc de şifre girişten sonra Wordabula sayfası açılmıyor. Flash Player veya Reklam Gösterme kaynaklı bir sorun sanırım, çözüm için yardımcı olabilirseniz sevinirim, flash player aktif ve en son sürümü yüklü ve reklam engelleme aktif değil. Aynı sorun önceden beri Google Chrom'da da vardı, o nedenle Microsoft Edge'e geçmiştim, maalesef şimdi off durumdayım, Mobil uygulamada sorun yok.

Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin
İletişim:

Re: EKRAN AÇILMIYOR

Mesajgönderen admin » 17 May 2019, 10:41

Teknik Servis bölümünde bu sorun ile ilgili olarak yazılan içerikler mevcut. Siyah ekran görünümü var ise kullandığınız tarayıcı ve-veya pc ayarlarınızda mutlaka ve mutlaka flash programını engelleyici bir durum söz konusu. Sizin pc ortamınızı tam olarak bilmediğimiz ve müdahale edemeyeceğimiz için tavsiyemiz flash programını engelleyici ayarları dikkatlice araştırıp pc ortamınızda bunları kontrol etmeniz. ~Oyunus

led zeppelin
İletişim:

Mesajgönderen led zeppelin » 27 May 2019, 14:09

Maalesef aynı sorun devam ediyor, daha önce yazılanları da inceledim yardımcı olacak bir çözüme ulaşamadım maalesef.
İlgili konulardaki aramalarımda Chorme'da bir süre sonra flash desteğinin kaldırılacağından bahsediliyor, flash öğelere izin ver seçeneği kaldırılmış ya izin verme yada önce sor seçeneği var, flash izin verilen sitelere oyunus'u ekledim ama yine de engelleniyor. Eposta ile ilgili ekran görüntülerini destek@oyunus.com ile paylaşarak destek isteyeceğim, desteğinizi ve çözüm sağlamanızı rica ederim.
Mozillayı yükledim orada da çalışmıyor. Microsoft Edge'de aynı sorunu yaşıyorum.

Yardımcı ve çözüm olamıyorsanız sizleri oyunus'ta asil üyelerle baş başa bırakacağız gibi görünüyor.
Bu da kaçınılmaz olarak popülaritenizin azalması anlamına gelecek.

Chrome kullanarak sorun yaşamayan arkadaşlar flash ayarları nasıl bilgi verebilirseniz sevinirim.
[Benim kullandığım 74.0.3729.169 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü]

Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin
İletişim:

Mesajgönderen admin » 28 Eki 2019, 11:03

Chrome flash player destegini kaldirmadi, sadece "default" olarak kullanimini engelliyor. Sizin Chrome dan bu engeli kaldirmaniz lazim. Arama motorunuz ile "Chrome Flash Player Engel Kaldirimi" veya benzeri bir arama yaparasaniz karsiniza bir cokteknik oneri cikacaktir.

Son olarak asil uyelik ile yasadiginiz sorunlarin uzaktan yakindan alakasi YOK. Bazen yazdiginiz cumlelerin arkasindaki ithamlarin ne anlama geldigini geri adim atarak dusunuyor musunuz? Chrome un flash player engeli ile ve-veya kullanicinin bu engelli kaldirma becerisi gosterememesi ile asil uyelik nosyonunun ne alakasi olabilir? Aydinlatin lutfen hepimiz bir sey ogrenmis oluruz. ~Oyunus

“Teknik Servis” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir